Nagyon fontos rangadót bukott a Tata, oda a bajnoki cím?

Összefoglaló cikkünkből kiderül, mi volt az utánpótlásban a hétvégén.

A megyei elsőosztály utánpótlásában hatalmas rangadót veszített a Tata, hiszen amennyiben nyertek volna a Vértessomló ellen, pontelőnnyel várhatták volna a Lábatlan elleni csúcsrangadót. Azonban kikaptak, többek között Ujszászi kapus is gólt szerzett, így a Vértessomló egy kvázi tét nélküli rangadót húzott be. Ezzel a Lábatlan egy pontos előnnyel várja a bajnoki döntőt a következő hétvégén, ahol egy döntetlen is elég nekik a Tata ellen ahhoz, hogy bajnokok legyenek. A másik felsőházi meccsen nem fogták vissza magukat a csapatok, főleg nem a Sárisáp. Az első félidő még szoros volt, hiszen az Ete vezetett is annak ellenére, hogy a 11. percben kapusukat vesztették. A szünetben 4-3 volt a hazaiak javára, aztán a második félidőben sorra állították ki az etei játékosokat. A kiállítások egyenes arányosságban voltak a hazai gólokkal, végül tízzel zárt a Sárisáp. Középen a Nyergesújfalu szoros meccsen verte az Oroszlányt, a Nagyigmánd pedig 11 perc alatt kétgólos hátrányba került, de erre öt góllal válaszolt, így simán verte a Kecskédet.

A másodosztályban a listavezető Ászár magabiztosan tudta megnyerni a Bakonysárkány elleni meccset, így már csak egy hétvége választja el őket a bajnoki címtől. A Koppánymonostor nagy rangadót nyert a Tát ellen, így két pontos a hátrányuk az utolsó forduló előtt. Az Ászár a Környe, a Koppánymonostor a Süttő ellen játszik. Hatalmas kiütésbe futott bele a Bana, a Bokod 14 gólt vágott nekik. A Környe hétig, a Gyermely hatig, a Dad pedig ötig jutott a hétvégén, Tóth Szabolcs és Valter Máté is négy gólt szerzett.

Atlasz-Geodézia megyei I. osztály, U19, rájátszás, felsőház, 4. forduló

Vértessomlói KSK-Tatai AC 3-1 (1-0)

Gólszerzők: Dobbelaere (38.), Dácher (76., öngól), Ujszászi (88.), illetve Suhai (56.)

Sárisápi Bányász SE-Etei SE 10-4 (4-3)

Gólszerzők: Kosznovszki (1., 86.), Somodi (33., 82.), Horváth F. (35.), Bauer R. (40., 51., 61., 88.), Kun (54.), illetve Farkas Z. (9., 44.), Roll (20.), Farkas P. (90.)

Kiállítva: Nagy B. (11.), Bognár L. (59.), Rigó (63.), Roll (63.) – mindannyian Ete

Atlasz-Geodézia megyei I. osztály, U19, rájátszás, középház, 4. forduló

Nyergesújfalu SE-Oroszlányi SZE 3-2 (2-1)

Gólszerzők: Suki (2.), Kecskés (17.), Kovács L. K. (52.), illetve Göböly (14.), Juhász (84.)

Kecskéd KSK-Nagyigmándi KSK 2-5 (2-0)

Gólszerzők: Neckernusz (9.), Czékmány (11.), illetve Rózsás (46., 77.), Széles K. R. (60.), Glázer (82.), Krizsán (86.)

Kiállítva: Farkas M. (80.)

Eurotrade Megyei II. osztály, U19, 29. forduló

Ászár KSE-Bakonysárkányi SE 7-0 (5-0)

Gólszerzők: Szabó Á. V. (3., 50.), Sáhó (7., 16., 36.), Kósz (22.), Soha (25.)

Banai KSK-Bokod Trainsintertop 0-14 (0-6)

Gólszerzők: Valter (2., 12., 85., 86.), Czuppon G. (17., 60., 89.), Cser (20., 23., 78.), Herr (30.), Kese (52.), Erdős (56., 83.)

TÉG-Felsőgalla-Gyermely 1-6 (1-3)

Gólszerzők: Folytyik (16.), illetve Tóth Sz. (13., 20., 58., 63.), Kocsis B. (25.), Németh L. D. (76.)

Tardos FC-Mocsa KSE 1-3 (1-2)

Gólszerzők: Berczeli (4.), illetve Balog B. (18., 28., 64.)

Táti SE-Koppánymonostori SE 1-2 (0-1)

Gólszerzők: Kisszölgyémi B. (70.), illetve Kerekes (25.), Falu (47.)

Kiállítva: Nyéki (57.), Tuza (57.), Barna M. B. (89.) – mindannyian Tát.

Dad KSE-Kocs KSE 5-2 (2-2)

Gólszerzők: Olosz (8.), Laczi (30.), Nádolszky (47.), Rigó (77., 89.), illetve Kovács K. (15.), Vajda Z. (18.)

Süttői SC-Környe SE 3-7 (2-2)

Gólszerzők: Styecz (35., 87.), Vidra (39.), illetve Kun (1., 55., 58.), Saáry (21., 48.), Mucsi (63.), Selymes (77.)

Vértesi Erőmű SE-Piliscsévi SE 4-1 (3-1)

Gólszerzők: Halász Tai (22.), Dankó (37., 45.), Németh Zs. (62.), illetve Bartl R. Z. (30.)

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó híreiről? Csatlakozz hozzánk! Eredmények, interjúk, átigazolási hírek első kézből.