Harmadosztály

Eldőlt, hogy mely csapatok jutottak fel az NB III-ba

Nagyon erős lehet a harmadosztály.

Szombat késő délután került sor az NB III osztályozó mérkőzéseinek visszavágóira. A kétszer kilencven perces párharcok után eldőlt, hogy az Iváncsa, a Debreceni EAC, a Makó és a Tiszakécske is a harmadosztályban kezdheti meg a jövő évi küzdelmeket.

További részletek később!

NB III, osztályozó, 1. forduló, visszavágó

2017. június 17., 17 óra

Iváncsa KSE – Balatonlelle KSE 2-1 (2-0) (az első mérkőzésen: 5-1)
Gólszerzők: Balogh L. (2., 17.), illetve Böjte (88.)

Az NB III-ba jutott: az Iváncsa 7-2-es összesítéssel

Debreceni EAC – Körmendi FC 1-1 (0-0) (az első mérkőzésen: 1-0)
Gólszerzők: Kerekes Zs. (51.), illetve Simonka (80. - öngól)

Az NB III-ba jutott: a Debreceni EAC 2-1-es összesítéssel

UFC Nagykanizsa – M. Foci Kft. (Makói Futball Club) 2-0 (2-0) (az első mérkőzésen: 1-4)
Gólszerzők: Szalai (11.), Nagy G. (37.)

Az NB III-ba jutott: a Makói FC 4-3-as összesítéssel

Balassagyarmati VSE – Duna Aszfalt TVSE (Tiszakécske) 0-1 (0-1) (az első mérkőzésen: 0-1)
Gólszerző: Székely D. (14.)

Az NB III-ba jutott: a Duna Aszfalt TVSE 2-0-s összesítéssel

Balassagyarmaton is győzni tudott a Duna Aszfalt TVSE, így kettős győzelemmel harcolta ki az NB III-as indulást a Tiszakécske. A Balassagyarmat alul maradt riválisával szemben.

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó híreiről? Csatlakozz hozzánk! Eredmények, interjúk, átigazolási hírek első kézből.