Így ünnepelte a kupagyőzelmet a Vértesszőlős - VIDEÓ

Belestünk az öltözőbe.

Gyorsan szeretnél értesülni a focivilág híreiről? Csatlakozz hozzánk facebookon! Klikk.

A Vértesszőlős nyerte a Szuperkupát, miután 3-1-re le tudta győzni Almásfüzitőn a Zsámbék csapatát.

Kiprich József, a Vértesszőlős vezetőedzője: Ezt egy bravúrnak gondolom, mert el kell ismerni, hogy 60-70 percig bírtuk a meccset, a Zsámbék pedig nyomott minket. Szerencsére kibírtuk, és a végén tudtunk lőni egy gólt. Gratulálok a csapatomnak a helytállásért!

Bodó László, a Zsámbék technikai vezetője: Kavarognak a gondolatok bennem... Az első félidőben két focizni nem akaró csapat közül a Szőlősnek jött ki jobban. A másodikban már próbáltunk mindent megtenni, óriási ziccereket hibáztunk, mellé pedig még egy tizenegyest is. Óriásit csalódtam a csapatom hozzáállásában, erre még a meleg sem mentség. Köszönjük a szurkolóinknak, hogy ilyen szép számban elkísértek, és elnézést kérek tőlük.

Ha tetszett a cikk, csatlakozz facebook oldalunkhoz ezen a linken!

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó híreiről? Csatlakozz hozzánk! Eredmények, interjúk, átigazolási hírek első kézből.