Az első félidőben jobb volt a Tata, aztán...

Gyorsan szeretnél értesülni a focivilág híreiről? Csatlakozz hozzánk facebookon! Klikk.

Véget értek a 15:00-kor kezdődő Magyar Kupa selejtezők. A Tata hazai pályán az első félidőben határozottan jobb játékos mutatott, mint a Putnok, és Zuggó varázslatos góljával meg is volt az előny. A térfélcserét követően azonban a Putnok egy másik dimenzióba kapcsolt, az ötlettelen passzolgatásokból szép támadásokat indítottak, így hét gólt is berámoltak Sándor kapujába. A meccset a Tata zárta góllal, így 7-2-vel a Putnok ment tovább.

Komáromban a Dorog vendégeskedett. Az első félidő nem hozott döntést, azonban a második játékrész második felére a Dorog felőrölte a Komáromot, és két gólt is szereztek. Ezzel: Komárom-Dorog 0-2

Ha tetszett a cikk, csatlakozz facebook oldalunkhoz ezen a linken!

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó híreiről? Csatlakozz hozzánk! Eredmények, interjúk, átigazolási hírek első kézből.